2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie, wykonanie i dostarczenie interaktywnych pomocy dydaktycznych wraz z zakupem i dostawą zestawów interaktywnych oraz zaprojektowanie, wykonanie i dostawa hologramów wraz z animacjami w ramach projektu Kampania Kolejowe ABC III
Beschreibung: Opracowanie, wykonanie i dostarczenie interaktywnych pomocy dydaktycznych wraz z zakupem i dostawą zestawów interaktywnych oraz zaprojektowanie, wykonanie i dostawa hologramów wraz z animacjami w ramach projektu Kampania Kolejowe ABC III
Interne Kennung: BAG-WZPU.2501.24.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung, 32420000 Netzausrüstung, 72212000 Programmierung von Anwendersoftware, 72253200 Systemunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001