See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wynajem i serwis przenośnych systemów sanitarnych i zbiorników na wodę.
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest wykonanie usługi wynajmu i serwisu przenośnych systemów sanitarnych oraz zbiorników na wodę dla Jednostek Wojskowych będących na obszarze administrowanym przez 43 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Świętoszowie: GZ/SOI Dobre nad Kwisą, GZ/SOI Bolesławiec, GZ/SOI Głogów i GZ/SOI Świętoszów
Interne Kennung: 139/26/PN/2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: 2.Wynajem i serwis przenośnych systemów sanitarnych i zbiorników na wodę.
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest wykonanie usługi wynajmu i serwisu przenośnych systemów sanitarnych oraz zbiorników na wodę dla Jednostek Wojskowych będących na obszarze administrowanym przez 43 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Świętoszowie: GZ/SOI Żagań.
Interne Kennung: 139/26/PN/2024 - część nr 2
Haupteinstufung (cpv): 90460000 Leerung von Klärgruben oder Faulbecken
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art.441 ustawy prawo zamówień publicznych, w ramach którego zakłada że: a) Szacunkowa wielkość prawa opcji nie przekroczy 40% zamówienia podstawowego. b) Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach, jak zamówienie podstawowe, w czasie trwania umowy. c) Cena jednostkowa prawa opcji będzie identyczna jak zamówienia podstawowego, określona w formularzu ofertowym dołączonym do oferty złożonej przez Wykonawcę.