See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verwerken verontreinigde baggerspecie
Beschreibung: Ten behoeve van het buitengewoon onderhoud van watergangen in het beheersgebied van het Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard (Hierna: HHSK) worden onderhoudsbaggerprojecten uitgevoerd. Bij deze projecten komt deels baggerspecie vrij die niet verspreidbaar is of hergebruikt/nuttig toegepast kan worden op basis van de toetsing aan de normen uit het “Besluit activiteiten leefomgeving”, het “Besluit bodemkwaliteit” en het “Definitief handelingskader PFAS”. Baggerspecie van deze kwaliteit kan en mag derhalve alleen bij een Rijksdepot worden aangeleverd en verwerkt. 17.000m3 baggerspecie in de sloot is ca. 19.550m3 baggerspecie nadat het in de vrachtwagen geladen is (ca. 1,15 bulking factor). 19.550m3 baggerspecie is ca. 21.505 ton.
Interne Kennung: A0337
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande bekendmaking voor het leveren en verwerken van verontreinigde baggerspecie bij Rijksdepot de Slufter.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90522000 Dienstleistungen für verseuchten Boden
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1