2. Verfahren
Verfahren
Titel: Soortenmanagementplan (SMP)
Beschreibung: Het doel van de opdrachtgever is om een op basis van uitgebreid ecologisch onderzoek een SMP voor de bebouwde kom voor de gemeente Schouwen-Duiveland te hebben. Met het SMP kunnen wij als gemeente een gebiedsgerichte omgevingsvergunning voor de komende 10 jaar aanvragen bij de provincie en het isoleren van woningen binnen de bebouwde kom vergemakkelijken. Opstellen van een SMP binnen de bebouwde kom: Waarde €560.000 Verlengoptie voor SMP buitengebied Waarde € XXX
Interne Kennung: 2024-1182804
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1