2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren, inrichten en onderhouden Ruimtemanagement Software
Beschreibung: De opdracht voor de aanbesteding RMS kan als volgt worden beschreven (in willekeurige volgorde): 1. Het leveren, inrichten en technisch beheren ten behoeve van SaaS ruimtemanagement software dat aangesloten kan worden op de huidige gateways, routers en alle sensoren in eigendom van BUas, conform de beschreven eisen; 2. Het bieden van volledige ondersteuning bij de gehele implementatie; 3. Ondersteuning bij en/of realiseren van haalbare koppelingen met omringende applicaties zodat over en weer gegevens kunnen worden uitgewisseld; 4. Het verzorgen van scholing, support en advies aan de applicatiebeheerders. Het RMS dient te functioneren op de locatie van BUas voor de volgende gebouwen: Frontier: ca. 16.087 BVO Horizon ca. 14.672 BVO Ocean ca. 3.889 BVO Totaal ca. 34.648 BVO Opdrachtnemer dient de opdracht uit te voeren conform het Programma van Eisen. Opdrachtgever wil met het oog op de toekomst de mogelijkheid behouden om het huidige BVO uit te breiden. Dat wil zeggen, zonder hier concrete of expliciete getallen aan te kunnen hangen, dat een (fysieke) uitbreiding van het RMS (software en hardware) wellicht nodig kan zijn.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Ruimtemanagement Software
Beschreibung: De opdracht voor de aanbesteding RMS kan als volgt worden beschreven (in willekeurige volgorde): 1. Het leveren, inrichten en technisch beheren ten behoeve van SaaS ruimtemanagement software dat aangesloten kan worden op de huidige gateways, routers en alle sensoren in eigendom van BUas, conform de beschreven eisen; 2. Het bieden van volledige ondersteuning bij de gehele implementatie; 3. Ondersteuning bij en/of realiseren van haalbare koppelingen met omringende applicaties zodat over en weer gegevens kunnen worden uitgewisseld; 4. Het verzorgen van scholing, support en advies aan de applicatiebeheerders. Het RMS dient te functioneren op de locatie van BUas.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ruimtereserveringsmodule (zie Aanbestedingsdocument en bijlage 7) Hardware behorend en functionerend bij het Ruimtemanagement Systeem (zie Aanbestedingsdocument).