See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie, produkcja blankietów dokumentów publicznych w rozumieniu art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 22 listopada 2018 r. o dokumentach publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 564, z późn. zm.)
Beschreibung: Wykonanie, produkcja blankietów dokumentów publicznych w rozumieniu art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 22 listopada 2018 r. o dokumentach publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 564, z późn. zm.)
Interne Kennung: C/849/24/DBM/B
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79820000 Dienstleistungen des Druckgewerbes
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: produkcja i personalizacja legitymacji służbowych dla KAS
Beschreibung: produkcja i personalizacja legitymacji służbowych dla KAS
Optionen:
Beschreibung der Optionen: zwiększenie nakładu o 10%, przedłużenie realizacji umowy o 12 miesięcy. Szczegóły zawiera umowa