2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beheer openbare verlichting
Beschreibung: Het Samenwerkingsverband Openbare Verlichting Drenthe en Groningen (SOVL), is voornemens om de beheertaak voor de openbare verlichting van de deelnemende organisaties inclusief bijbehorende administratie en controle zoals verder verwoord in deze uitvraag door een externe openbare verlichtingsbeheerder (Beheerder) uit te laten voeren. De maximale waarde van de Raamovereenkomst is € 5.250.000, -. De opdracht heeft een omvang van ong. € 3,5 mio Deze waarde is gebaseerd op de beschikbare historische gegevens en relevante toekomstverwachtingen. Het gaat uitdrukkelijk om een geraamde totale opdrachtwaarde die ter indicatie dient. Aan deze opdrachtwaarde kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne Kennung: 541884
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232000 Wartung von öffentlichen Beleuchtungseinrichtungen und Verkehrsampeln
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31527260 Beleuchtungssysteme, 34928500 Straßenbeleuchtungseinrichtungen, 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen, 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen, 71330000 Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Beheer Openbare Verlichting
Beschreibung: Beheer Openbare Verlichting. Zie de aanbestedingsdocumentatie voor verdere details.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdracht kan 2 maal met 1 jaar worden verlengd