See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie chirurgii ogólnej i urologicznej, chirurgii onkologicznej w Oddziale lub/i Poradni Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach.
Beschreibung: Przedmiotem konkursu jest wyłonienie podmiotu, któremu zostanie udzielone zamówienie na świadczenie usług lekarskich w zakresie chirurgii ogólnej i urologicznej, chirurgii onkologicznej w Oddziale lub/i Poradni Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach. Przedmiot zamówienia został podzielony na 6 Pakietów: Pakiet 1-Ordynacja dzienna; Pakiet 2 - Pełnienie dyżurów lekarskich zwykłych; Pakiet 3- Pełnienie dyżurów lekarskich świątecznych oraz pełnienie dyżurów lekarskich w dni szczególnie świąteczne; Pakiet 4- Pozostawanie w gotowości na wezwanie Udzielającego zamówienia (dyżur pod telefonem); Pakiet 5- Świadczenia ambulatoryjne w Poradni Onkologicznej; Pakiet 6-Świadczenia ambulatoryjne w Poradni Chirurgicznej.
Interne Kennung: WSZ.DAT.SZP.042.1.3/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85111000 Dienstleistungen von Krankenhäusern
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85111100 Chirurgische Eingriffe im Krankenhaus, 85121292 Dienstleistungen von Urologen, 85112200 Ambulante Behandlungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1: Ordynacja dzienna
Beschreibung: Przedmiotem konkursu ofert jest wyłonienie podmiotu, któremu zostanie udzielone zamówienie na świadczenie usług lekarskich w zakresie chirurgii ogólnej i urologicznej, chirurgii onkologicznej w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Urologicznej, Oddziale Chirurgii Onkologicznej Pakiet 1:Udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarza w ordynacji dziennej (od poniedziałku do piątku) w godzinach od 7.30 do 15.05.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85111100 Chirurgische Eingriffe im Krankenhaus, 85121292 Dienstleistungen von Urologen
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2: Dyżury lekarskie zwykłe
Beschreibung: Przedmiotem konkursu ofert jest wyłonienie podmiotu, któremu zostanie udzielone zamówienie na świadczenie usług lekarskich w zakresie chirurgii ogólnej i urologicznej, chirurgii onkologicznej w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Urologicznej, Chirurgii Onkologicznej Pakiet 2:Dyżury lekarskie zwykłe (od poniedziałku do piątku) w godzinach od 15.05 do 7.30 dnia następnego.
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3: Dyżury lekarskie w dni świąteczne oraz w dyżury lekarskie w dni szczególnie świąteczne.
Beschreibung: Przedmiotem konkursu ofert jest wyłonienie podmiotu, któremu zostanie udzielone zamówienie na świadczenie usług lekarskich w zakresie chirurgii ogólnej i urologicznej, chirurgii onkologicznej w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Urologicznej, Chirurgii Onkologicznej Pakiet 3: Dyżury lekarskie w dni świąteczne oraz dyżury lekarskie w dni szczególnie świąteczne (w soboty, niedziele i święta oraz inne dni ustawowo wolne od pracy) w godzinach od 7.30 do 7.30 dnia następnego oraz w godzinach od 15.05 do 7.30 dnia następnego.
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4: Pozostawanie w gotowości na wezwanie (dyżur pod telefonem)
Beschreibung: Przedmiotem konkursu ofert jest wyłonienie podmiotu, któremu zostanie udzielone zamówienie na świadczenie usług lekarskich w zakresie chirurgii ogólnej i urologicznej, chirurgii onkologicznej w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Urologicznej, Oddziale Chirurgii Onkologicznej Pakiet 4: Pozostawanie w gotowości na wezwanie (dyżur pod telefonem).
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 5: Świadczenia ambulatoryjne w Poradni Onkologicznej
Beschreibung: Przedmiotem konkursu ofert jest wyłonienie podmiotu, któremu zostanie udzielone zamówienie na świadczenie usług lekarskich w zakresie chirurgii onkologicznej Pakiet 6: Świadczenia ambulatoryjne w Poradni Onkologicznej.
Haupteinstufung (cpv): 85112200 Ambulante Behandlungen
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 6: Świadczenia ambulatoryjne w Poradni Chirurgicznej
Beschreibung: Przedmiotem konkursu ofert jest wyłonienie podmiotu, któremu zostanie udzielone zamówienie na świadczenie usług lekarskich w zakresie chirurgii ogólnej Pakiet 6: Świadczenia ambulatoryjne w Poradni Chirurgicznej.