2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup licencji serwerowych oraz desktop na potrzeby utrzymania platform informatycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup licencji serwerowych oraz desktop na potrzeby utrzymania platform informatycznych w ramach rozbudowy Regionalnego Systemu Informacji Przestrzennej Województwa Łódzkiego. Zadanie 1 – serwis licencji i wsparcie techniczne do dnia 31.12.2027 roku, Zadanie 2 – aktualizacja komponentów oprogramowania ESRI wraz z migracją danych środowiska, Zadanie 3 – usługi analityczno-programistyczne w ilości 50 jednostek rozliczeniowych, z możliwością zwiększenia tej ilości o dodatkowe 100 jednostek w ramach skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, łącznie maksymalnie Zamawiający na podstawie niniejszej umowy może skorzystać ze 150 jednostek rozliczeniowych usług analityczno-programistycznych. Skorzystanie z Prawa Opcji nastąpi po zabezpieczeniu środków finansowych w Budżecie lub Wieloletniej Prognozie Finansowej Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu umowy (dalej: OPZ) został określony w Załączniku nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 713212-2025
Interne Kennung: OPPIV.272.61.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w ramach Zadania 3 – usługi analityczno-programistyczne w ilości 50 jednostek rozliczeniowych, z możliwością zwiększenia tej ilości o dodatkowe 100 jednostek w ramach skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, łącznie maksymalnie Zamawiający na podstawie niniejszej umowy może skorzystać ze 150 jednostek rozliczeniowych usług analityczno-programistycznych. Skorzystanie z Prawa Opcji nastąpi po zabezpieczeniu środków finansowych w Budżecie lub Wieloletniej Prognozie Finansowej Zamawiającego. Szczegółowe informacje zostały zawarte w Załączniku nr 7 do SWZ - umowa.