2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej
Beschreibung: Przedmiotem konkursu ofert jest wyłonienie podmiotu, któremu zostanie udzielone zamówienie na udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarzy w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach. Usługi udzielane będą w warunkach ambulatoryjnych lub warunkach środowiskowych (miejscu zamieszkania pacjenta), od poniedziałku do piątku od godziny 18.00 do godziny 8.00 dnia następnego dyżur 14 godzinny oraz w soboty, niedziele i święta oraz dni ustawowo wolne od pracy od godziny 8.00 do godziny 8.00 dnia następnego dyżur 24 godzinny.
Interne Kennung: WSZ.DAT.SZP.042.1.2/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85112200 Ambulante Behandlungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85141210 Medizinische Hausbehandlung, 85121100 Dienstleistungen von praktischen Ärzten
5. Los
Los: LOT-0001