See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Serwis agregatów prądotwórczych produkcji DEUTZ AG (MWM - A Caterpillar Company) zainstalowanych w Elektrociepłowni GOŚ ŁAM
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest serwis agregatów prądotwórczych produkcji DEUTZ AG (MWM - A Caterpillar Company) zainstalowanych w Elektrociepłowni GOŚ ŁAM: agregat TCG 2020 V12 o mocy znamionowej 1200 kW- 2 sztuki agregat TBG 620 V12K o mocy znamionowej 933 kW- 1 sztuka
Vorherige Bekanntmachung: 267055-2024
Interne Kennung: WZ.280.7.2023.IX
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50532300 Reparatur und Wartung von Generatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Wynagrodzenie Wykonawcy przy zastosowaniu prawa opcji wynosi: minimalny poziom zamówienia 2.000.000,00zł netto (2.460.000,00zł brutto) maksymalny poziom zamówienia 3.500.000,00 zł netto (4.305.000,00zł brutto).