103050-2025 - Ergebnis
Niederlande – Lehrmittel – Vrijwillige transparantie leermiddelen
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie leermiddelen
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren van leermiddelen. Het betreft een raamovereenkomst met een looptijd van vier jaar met een totale waarde van €2.400.000 excl. BTW.
Interne Kennung: 2025.001
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: leermiddelen
Beschreibung: Levering leermiddelen Het betreft een raamovereenkomst voor de duur van vier jaar met een maximale waarde van €2.400.000,-.
Interne Kennung: 1