See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie i obsługa długoterminowego kredytu do kwoty 13.620.000 zł na sfinansowanie planowanego deficytu budżetowego Gminy Jedlicze na rok 2025 oraz na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Udzielenie i obsługa długoterminowego kredytu do kwoty 13.620.000,00 zł na sfinansowanie planowanego deficytu budżetowego Gminy Jedlicze na rok 2025 w wysokości 11.707.461,32 zł oraz na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu zaciągniętych pożyczek i kredytów w kwocie 1.912.538,68 zł
Interne Kennung: RP.271.4.11.2025.MŻM
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Udzielenie i obsługa długoterminowego kredytu do kwoty 13.620.000,00 zł na sfinansowanie planowanego deficytu budżetowego Gminy Jedlicze na rok 2025 oraz na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań