See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RAAMOVEREENKOMST VOOR HET ONDERHOUD EN HERSTELLINGSWERKEN VAN CV-INSTALLATIES, TOESTELLEN VOOR WARM WATERBEREIDING, VENTILATIESYSTEMEN, WATERVERZACHTERS EN POMPEN
Beschreibung: Onderhavige opdracht is een raamovereenkomst voor diensten en heeft als voorwerp het onderhouden en uitvoeren van herstellingswerken aan de installatie(s) voor verwarmen en koelen, ventilatie en sanitair warm water, verder kortweg HVAC-installaties. In deze opdracht is bijkomend het nazicht van ketels m.b.t. de omschakeling van arm naar rijk gas en de uitvoering van verwarmingsaudits voorzien.
Interne Kennung: WP2798-v1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: WP2798-v1 - 1
Beschreibung: Perceel 1: zone Noord-West: zone ten noordwesten van Brussel, meer bepaald de gemeenten Ternat, Sint-Katherina-Lombeek, Wambeek en Dilbeek en Gooik
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: WP2798-v1 - 2
Beschreibung: Perceel 2: zone Zuid-West: zone ten zuidwesten van Brussel, meer bepaald de gemeenten Sint-Pieters-Leeuw, Ruisbroek en Drogenbos.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: WP2798-v1 - 3
Beschreibung: Perceel 3: Zone Noord :zone ten noorden van Brussel, meer bepaald de gemeenten Grimbergen, Meise, Zemst, Kapelle op den Bos, Londerzeel, Kampenhout en Steenokkerzeel.
Interne Kennung: 3