See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wdrożenie e-usług w SP ZZOZ w Kozienicach w ramach inwestycji D1.1.2 KPO: integracja z platformą P1, digitalizacja dokumentacji medycznej, wdrożenie systemu cyberbezpieczeństwa oraz zastosowanie sztucznej inteligencji z integracją do centralnego repozytorium danych medycznych
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje realizację czterech zadań zgłoszonych w ramach projektu pn: Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” będąca elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” zgodnie z załączonym przedmiotem zamówienia - Załącznik nr 2 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 717665-2025
Interne Kennung: 07/PN/ND.ZP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket, 48612000 Datenbankverwaltungssystem, 48814000 Medizinische Informationssysteme, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72265000 Software-Konfiguration
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zadanie Nr 1 - Integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawców w ramach wskaźnika D21G.R1
Beschreibung: Integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawców w ramach wskaźnika D21G.R1
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48814000 Medizinische Informationssysteme, 48180000 Medizinsoftwarepaket, 48612000 Datenbankverwaltungssystem, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72265000 Software-Konfiguration
Los: LOT-0002
Titel: zadanie Nr 3 - Działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa szpitala w ramach wskaźnika D21G.R2
Beschreibung: Działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa szpitala w ramach wskaźnika D21G.R2
Interne Kennung: 2