103085-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Arztpraxen und zugehörige Dienstleistungen – Zapewnienie zabezpieczenia medycznego na potrzeby imprez organizowanych na terenie PGE Narodowego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZapewnienie zabezpieczenia medycznego na potrzeby imprez organizowanych na terenie PGE Narodowego
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia jest realizacja usług zapewnienia zabezpieczenia medycznego, które oznaczają ogół skoordynowanych przedsięwzięć uwzględniających w szczególności identyfikację zagrożeń, stałą i bieżącą analizę ryzyka ich wystąpienia, planowanie, przygotowywanie, organizowanie i realizowanie zabezpieczenia medycznego na potrzeby imprez organizowanych na PGE Narodowym.
Interne KennungWZ/V/2/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający udziela zamówienia zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85120000 Dienstleistungen von Arztpraxen und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
LosLOT-0001