See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ubezpieczenie na życie pracowników Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. L. Rydygiera w Toruniu oraz członków ich rodzin
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest ,,Ubezpieczenie na życie pracowników Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. L. Rydygiera w Toruniu oraz członków ich rodzin’’ 2. Rodzaj zamówienia: usługa. 3. Przedmiot zamówienia sklasyfikowany jest we Wspólnym Słowniku Zamówień kod CPV: 66510000-8 - usługi ubezpieczeniowe, 3.1. 66511000-5 – usługi ubezpieczeń na życie 4. Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części. 5. Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia. 6. Zamawiający nie przewiduje możliwości zastosowania prawa opcji. 7. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust.1 pkt.7 pzp.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66511000 Lebensversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001