See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Periodiek Preventief Medisch Onderzoek
Beschreibung: Active Living is naast de uitvoering en naleving van het programma van eisen, in hoofdlijnen verantwoordelijk voor: - het uitvoeren van AK, PPMO en JFT ; - het uitvoeren van PPMO voor overige functionarissen; - het uitvoeren van optionele medische testen; - het uitvoeren van groot rijbewijskeuringen; - het leveren van de benodigde middelen en materialen, inclusief medische materialen en de brandbestrijdingsbaan. VRF faciliteert de locatie voor de traplooptest; - het leveren van vakbekwaam en benodigde (medische) personeel, om de AK en PPMO succesvol te doorlopen; - het vervoeren, opbouwen en afbouwen van de desbetreffende materialen. VRF biedt de mogelijkheid om de brandbestrijdingsbaan langer (1-2 weken) te laten staan, om Opdrachtnemer te ontzorgen in het op- en afbouwen van de baan. Dit gaat in afstemming tussen Opdrachtnemer en VRF; - het leveren van een projectmanagementsysteem. De geraamde waarde van de Raamovereenkomst wordt ingeschat op € 1.700.000,- excl. Btw. Dit bedrag is gebaseerd op de gehele looptijd inclusief optiejaren en de verwachte afname. De geraamde waarde is gebaseerd op het gemiddelde van 2024 en 2025, ter waarde van € 282.280,- excl. Btw per jaar. De maximale waarde van de Raamovereenkomst is € 2.125.000,- excl. Btw, gebaseerd op een extra marge van 25%. Deze marge is opgenomen om een eventuele groei in het aantal PPMO’s te waarborgen.
Interne Kennung: 25.EA.16
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85141200 Dienstleistungen von Krankenpflegepersonal
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Active Living is naast de uitvoering en naleving van het programma van eisen, in hoofdlijnen verantwoordelijk voor: - het uitvoeren van AK, PPMO en JFT ; - het uitvoeren van PPMO voor overige functionarissen; - het uitvoeren van optionele medische testen; - het uitvoeren van groot rijbewijskeuringen; - het leveren van de benodigde middelen en materialen, inclusief medische materialen en de brandbestrijdingsbaan. VRF faciliteert de locatie voor de traplooptest; - het leveren van vakbekwaam en benodigde (medische) personeel, om de AK en PPMO succesvol te doorlopen; - het vervoeren, opbouwen en afbouwen van de desbetreffende materialen. VRF biedt de mogelijkheid om de brandbestrijdingsbaan langer (1-2 weken) te laten staan, om Opdrachtnemer te ontzorgen in het op- en afbouwen van de baan. Dit gaat in afstemming tussen Opdrachtnemer en VRF; - het leveren van een projectmanagementsysteem. <<Later invullen>>
Interne Kennung: 1