2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa ogumienia letniego, zimowego i wielosezonowego do pojazdów służbowych małopolskiej Policji
Beschreibung: Niniejsze ogłoszenie dotyczy ustanowienia Dynamicznego Systemu Zakupów (dalej DSZ), przy uwzględnieniu założeń: 1. Przedmiotem zamówień sukcesywnie udzielanych w ramach DSZ będą dostawy opon letnich, zimowych oraz wielosezonowych do pojazdów służbowych małopolskiej Policji. 2. Zamawiający przewiduje udzielić po jednym większym zamówieniu przed każdym sezonem (letnim lub zimowym) w ilości 500-800 opon oraz 2-3 drobniejsze zamówienia w ciągu trwania każdego z sezonów. 3. Zamawiający szacuje całkowitą ilość zamawianych opon na około: 4500 opon letnich, 5000 opon zimowych, 300 opon wielosezonowych oraz 200 opon do motocykli 4. Asortyment będzie obejmował opony do samochodów osobowych i dostawczych, autobusów oraz motocykli a także innych w razie potrzeby. 5. Zamawiający nie będzie żądał do złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. 6. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 8 Ustawy Pzp. 7. Zamawiający nie przewiduje wizji lokalnej. 8. Realizacja zamówienia nie wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę. 9. Zamawiający nie wymaga zatrudnienia osób o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt.2 Ustawy Pzp. 10. Zamawiający nie stawia wymagań dot. możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez wykonawców, o których mowa w art. 94 Ustawy Pzp. 11. Zamawiający nie dokonuje zastrzeżenia o obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych części zamówienia.
Interne Kennung: ZP.32.2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Wszelkie informacje dotyczące procedury zawarte są w dokumentach zamówienia udostępnionych na stronie prowadzonego postępowania: https://malopolska-policja.ezamawiajacy.pl/pn/MLP-POLI/demand/264610/notice/public/details Postępowanie prowadzone jest w celu ustanowienia DSZ. Wykonawcy w wyznaczonym terminie składają wnioski o dopuszczenie do udziału w DSZ. Wszelkie informacje związane ze sposobem funkcjonowania DSZ oraz sposobu przygotowania i złożenia wniosku dostępne są pod adresem wskazanym powyżej.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34351100 Reifen für Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówień sukcesywnie udzielanych w ramach DSZ będą dostawy opon letnich, zimowych oraz wielosezonowych do pojazdów służbowych małopolskiej Policji. 2. Zamawiający przewiduje udzielić po jednym większym zamówieniu przed każdym sezonem (letnim lub zimowym) w ilości 500-800 opon oraz 2-3 drobniejsze zamówienia w ciągu trwania każdego z sezonów. 3. Zamawiający szacuje całkowitą ilość zamawianych opon na około: 4500 opon letnich, 5000 opon zimowych, 300 opon wielosezonowych oraz 200 opon do motocykli 4. Asortyment będzie obejmował opony do samochodów osobowych i dostawczych, autobusów oraz motocykli a także innych w razie potrzeby. 5. Zamawiający nie będzie żądał do złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. 6. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 8 Ustawy Pzp. 7. Zamawiający nie przewiduje wizji lokalnej. 8. Realizacja zamówienia nie wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę. 9. Zamawiający nie wymaga zatrudnienia osób o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt.2 Ustawy Pzp. 10. Zamawiający nie stawia wymagań dot. możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez wykonawców, o których mowa w art. 94 Ustawy Pzp. 11. Zamawiający nie dokonuje zastrzeżenia o obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych części zamówienia.
Interne Kennung: Dostawa opon Dynamiczny System Zakupów
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZP.32.2026
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34351100 Tyres for motor cars
5. Lot
Lot: LOT-0001