See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu do zabiegów w Pracowni Hemodynamicznej - 4 zadania
Beschreibung: Dostawa sprzętu do zabiegów w Pracowni Hemodynamicznej (4 zadania), szczegółowo opisana w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 668142-2025
Interne Kennung: DZP-271-2-113/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33123000 Herz-Kreislauf-Ausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Beschreibung: Dostawa sprzętu do zabiegów w Pracowni Hemodynamicznej opisanego w załączniku nr 3 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Warunki prawa opcji wskazane zostały w załączniku nr 1 do SWZ (projekt umowy) oraz w załączniku nr 3 do SWZ (kalkulacja cenowa - opis przedmiotu zamówienia).
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3
Interne Kennung: Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4
Interne Kennung: Zadanie 4