103169-2025 - Ergebnis
Polen – Landwirtschaftsmaschinen – Dostawa kombajnu poletkowego dla SDOO Karzniczka
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa kombajnu poletkowego dla SDOO Karzniczka
Beschreibungzakup (dostawa) fabrycznie nowego/powystawowego kombajnu poletkowego
Vorherige Bekanntmachung661147-2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający postanowił o skróceniu terminu składania ofert z uwagi na krótki czas przeznaczony na realizację zakupów inwestycyjnych finansowanych z dotacji celowej. Zakup finansowany jest ze środków finansowych pochodzących z dotacji na inwestycje i zakupy inwestycyjne, które zostały pozytywnie zaopiniowane przez Komisje Finansów Publicznych w dniu 24 października 2024 roku z obowiązkiem wydatkowania środków finansowych do końca roku 2024. W związku z powyższym aby zakup inwestycyjny dokonany z Prawem Zamówień Publicznych był zakończony w roku 2024 konieczne jest skrócenie terminu składania i otwarcia ofert. Są to okoliczności, na które pomimo działania z należytą starannością Zamawiający nie ma wpływu.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungSDOO/ZP/5/2024
Haupteinstufung (cpv): 16300000 Erntemaschinen