103186-2026 - Ergebnis
Tschechien – Dieselkraftstoff (EN 590) – Rámcová dohoda - Nafta pro LMB 2026-2030
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda - Nafta pro LMB 2026-2030
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody bez obnovení soutěže na zajištění dodávek motorové nafty dle ČSN EN 590+A1, včetně dopravy a stočení dovezené nafty do zásobníků zadavatele v jeho střediscích v požadovaném množství a kvalitě, na jejímž základě budou zadávány jednotlivé dílčí veřejné zakázky, a to vše dle potřeb a poptávky zadavatele. Bližší specifikace motorové nafty, jež má být dodávána je následující: nafta motorová, jejíž distribuce je řízena normou ČSN EN 590+A1, přičemž motorová nafta má být dodávána v kvalitě filtrovatelnosti dle jednotlivých tříd následovně: od 01.10. do 15.11. motorová nafta třídy D (-10 st. C), od 16.11. do 21.3. motorová nafta třídy F (-20 st. C), od 22.3. do 21.4. motorová nafta třídy D (-10 st. C), a od 22.4. do 30.9. motorová nafta třídy B. Zadavatel uzavře rámcovou dohodu pouze s jedním dodavatelem, jehož nabídka bude vyhodnocena jako nejvýhodnější v rámci hodnocení nabídek a která současně splní požadavky stanovené zákonem a zadávací dokumentací. Dílčí veřejné zakázky na základě uzavřené rámcové dohody budou následně zadávány v souladu s ustanovením § 134 zákona postupem bez obnovení soutěže. Uzavřením rámcové dohody zadavatel klade nejvyšší důraz na efektivní a flexibilní zadávání jednotlivých veřejných zakázek dle svých potřeb, a to po dobu jejího trvání. Uzavření rámcové dohody neopravňuje dodavatele k jakémukoliv plnění bez dalšího. Dílčí veřejné zakázky budou realizovány na základě jednotlivých objednávek zadavatele. Předmět plnění veřejné zakázky a jednotlivých dílčích veřejných zakázek zadávaných prostřednictvím objednávek zadavatele je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách – návrhu rámcové dohody (Příloha č. 3 dokumentace zadávacího řízení) a ve specifikaci předmětu plnění (Příloha č. 4 dokumentace zadávacího řízení).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené zadávací řízení podle § 56 a násl. zákona č. 134/2016 Sb. o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134220 Dieselkraftstoff (EN 590)
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1