See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 296/PN/2025 Dostawa sprzętu do diagnostyki genetycznej dla UCK
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu o parametrach technicznych określonych w Załącznikach nr 4a i 4b do SWZ, zwanym dalej „sprzętem”, wraz z instalacją oraz przeszkoleniem pracowników Zamawiającego. 2. Przedmiot niniejszego zamówienia obejmuje następujące części: Część 1 – System do optycznego mapowania genomowego OGM (1 sztuka) o parametrach technicznych określonych w Załączniku numer 4a do SWZ; Część 2 – Automatyczny system do izolacji kwasów nukleinowych (1 sztuka) o parametrach technicznych określonych w Załączniku numer 4b do SWZ; 3. Wymieniony wyżej sprzęt musi spełniać parametry graniczne określone odpowiednio w Załącznikach nr 4a i 4b do SWZ. Niespełnienie chociażby jednego z parametrów granicznych określonych odpowiednio w Załącznikach nr 4a i 4b do SWZ spowoduje odrzucenie oferty. 4. Przedmiot postępowania realizowany jest z ramach dotacji celowej Ministerstwa Zdrowia pod nazwą: „Zakup sprzętu do diagnostyki genetycznej” w 2025 roku, zwanego dalej: „zadaniem” w ramach programu wieloletniego pn. „Narodowa Strategia Onkologiczna”.
Vorherige Bekanntmachung: 695279-2025
Interne Kennung: 296/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, wyznaczając termin składania ofert, skorzystał z dyspozycji art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy PZP. Postępowanie przetargowe jest dofinansowane ze środków Ministerstwa Zdrowia. Zgodnie z harmonogramem realizacji dofinansowania rozliczenie zakupów z Ministerstwem Zdrowia powinno nastąpić do dnia 15.01.2026 r. W przypadku nie zastosowania procedury przyśpieszonej nie będzie możliwa realizacja umowy w terminie pozwalającym na rozliczenie dotacji.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: System do optycznego mapowania genomowego OGM (1 sztuka)
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku numer 4a do SWZ
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Automatyczny system do izolacji kwasów nukleinowych (1 sztuka)
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku numer 4b do SWZ
Interne Kennung: Część 2