See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: PODNIESIENIE POZIOMU CYFRYZACJI SZPITALA POPRZEZ ROZBUDOWĘ SYSTEMÓW CYBERBEZPIECZEŃSTWA
Beschreibung: PODNIESIENIE POZIOMU CYFRYZACJI SZPITALA POPRZEZ ROZBUDOWĘ SYSTEMÓW CYBERBEZPIECZEŃSTWA
Vorherige Bekanntmachung: 797724-2025
Interne Kennung: 4WSzKzP.SZP.2612.93.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: Podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa poprzez rozszerzenie licencji do systemu Endpoint Central Security
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 2
Beschreibung: Rozbudowa licencji oprogramowania ESET Protect Advanced On-Prem o moduł EDR/XDR
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 3
Beschreibung: Podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa poprzez rozszerzenie licencji do systemu typu SIEM o nazwie Log360
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 4
Beschreibung: Podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa poprzez rozszerzenie licencji do systemu Netflow Analyzer
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 5
Beschreibung: Rozbudowa systemu kopii zapasowych
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 6
Beschreibung: Podniesienie poziomu bezpieczeństwa środowiska Oracle poprzez aktualizację licencji do wersji Oracle Enterprise Edition, backup środowiska w chmurze, wsparcie, migrację danych, szkolenia i wykonanie dokumentacji