2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europees openbare aanbesteding - Groen- en terreinonderhoud
Beschreibung: De opdracht betreft groen- en terreinonderhoud voor alle locaties van iHub waar dit nodig is. iHub is op zoek naar één leverancier per perceel die in staat is om in totaal de komende 8 jaren alle werkzaamheden te verrichten. Deze opdracht omvat twee raamovereenkomsten. De geraamde waarde voor perceel Noord betreft €450.000,- exclusief BTW. De geraamde waarde voor perceel Zuid betreft €2.400.000 exclusief BTW. De maximale waarde van de raamovereenkomsten zijn de raming + 25% onzekerheidsmarge.
Interne Kennung: TN561796
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Regio Noord
Beschreibung: Binnen perceel Noord ligt de nadruk op regulier onderhoud en beeldgericht beheer van de terreinen. De werkzaamheden zijn gericht op het behoud van een verzorgde, veilige en representatieve uitstraling van de buitenruimten, passend bij de aard en functie van de verschillende locaties. De geraamde waarde voor perceel Noord betreft €450.000,- exclusief BTW. De maximale waarde van de raamovereenkomst betreft €562.500,- exclusief BTW.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De inwerkingtreding van de raamovereenkomst is gepland op 1 mei 2026 en heeft een looptijd tot en met 31 oktober 2028, met een optie tot eenzijdige verlenging door de Opdrachtgever van driemaal twee (2) jaar.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 1 Regio Zuid
Beschreibung: Binnen perceel Zuid ligt de nadruk op groot groenbeheer, herstel en renovatie van infrastructuur, en het plaatsen van functionele voorzieningen. Naast regulier onderhoud worden hier ook projectmatige werkzaamheden uitgevoerd, gericht op vernieuwing en verbetering van de buitenruimte. De geraamde waarde voor perceel Noord betreft €2.400.000,- exclusief BTW. De maximale waarde van de raamovereenkomst betreft €3.000.000,- exclusief BTW.
Interne Kennung: 2