See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa koszenia traw i chwastów oraz usuwania krzaków wraz z utylizacją odpadów
Beschreibung: Usługa koszenia traw i chwastów oraz usuwania krzaków wraz z utylizacją odpadów
Interne Kennung: 0332/IZ07GM/00435/00204/25/P
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Wyznaczenie terminu składania ofert nie objętego skróceniem może spowodować brak możliwości rozpoczęcia świadczenia usługi w terminie wynikającym z warunków umowy tj. od dnia 15 maja 2025 roku. Rozpoczęcie świadczenia usługi w terminie późniejszym może spowodować brak widoczności dla wskaźników oraz widoczności w trójkątach widzialności na przejazdach kolejowo drogowych usytuowanych w obszarze objętym zamówieniem, a tym samym może stworzyć zagrożenie dla ruchu kolejowego jak i drogowego. Skrócenie terminu składania ofert do 15 dni liczonym od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej nie spowoduje braku możliwości potencjalnym Wykonawcom przygotowania i złożenia ważnych ofert gdyż Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera szczegółowy przedmiar wraz z jego lokalizacją. Ponadto składana oferta nie zawiera elementów jak i skali która by uniemożliwiała złożenia jej w skróconym przez Zamawiającego terminie.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1- Linia 91– teren ISE Rzeszów
Interne Kennung: 0332/IZ07GM/00435/00204/25/P - część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Linia 91, linia 988 – teren ISE Rzeszów
Interne Kennung: 0332/IZ07GM/00435/00204/25/P - część 2
Los: LOT-0008
Titel: Część 3: Linia 25, linia 79 – teren ISE Rzeszów
Interne Kennung: 0332/IZ07GM/00435/00204/25/P - część 3
Los: LOT-0009
Titel: Część 4: Linia 68, linia 612 – teren ISE Rzeszów
Interne Kennung: 0332/IZ07GM/00435/00204/25/P - część 4
Los: LOT-0010
Titel: Część 5: Linia 71, linia 626 – teren ISE Rzeszów
Interne Kennung: 0332/IZ07GM/00435/00204/25/P - część 5
Los: LOT-0011
Titel: Część 6: Linia 91, linia 92, linia 101, linia 102, linia 120, linia 123/sz/, linia 121, linia 124/sz/, linia 613, linia 614/sz/ – teren ISE Przemyśl
Interne Kennung: 0332/IZ07GM/00435/00204/25/P - część 6
Los: LOT-0012
Titel: Część 7: Linia 106, linia 618, linia 107, linia 108 - teren ISE Rzeszów i ISE Zagórz
Interne Kennung: 0332/IZ07GM/00435/00204/25/P - część 7