2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaak gemeentelijke panden
Beschreibung: De scope van de opdracht ziet er als volgt uit: • het verzorgen van resultaatgericht schoonmaakonderhoud; • het uitvoeren van glasbewassing; • het uitvoeren van inspanningsgericht vloeronderhoud; • het uitvoeren van additionele werkzaamheden; • sanitaire supplies: het bijvullen van dispensers en signalering voorraadbeheer naar contactpersoon van de gemeente; • het uitvoeren van ad-hoc (regie) werkzaamheden, die niet in de overeenkomst zijn vastgelegd maar wel gerelateerd zijn aan schoonmaakdienstverlening. Zie het aanbestedingsdocument voor meer informatie. Voor indicaties inzake locaties en frequentie, zie het Aanbestedingsdocument.
Interne Kennung: HK 202404 PRJ-2300235
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911000 Wohnungs-, Gebäude- und Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Niet van toepassing.