10334-2026 - Ergebnis
Tschechien – Software-Unterstützung – Poskytování provozní podpory a dalších služeb pro systému Manuscriptorium
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPoskytování provozní podpory a dalších služeb pro systému Manuscriptorium
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je poskytování provozní podpory a dalších služeb pro systém Manuscriptorium, jak jsou popsány v příloze č. 1 – Specifikace služeb, která je součástí přílohy č. 2 ZD – návrhu Rámcové dohody.
Interne Kennung331/2023
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je poskytování provozní podpory a dalších služeb pro systém Manuscriptorium, jak jsou popsány v příloze č. 1 – Specifikace služeb, která je součástí přílohy č. 2 zadávací dokumentace – návrhu Rámcové dohody.