See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa siewnika poletkowego rzędowego dla ZDOO Wyczechy
Beschreibung: zakup (dostawa) fabrycznie nowego siewnika poletkowego rzędowego
Vorherige Bekanntmachung: 702182-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający postanowił o skróceniu terminu składania ofert z uwagi na krótki czas przeznaczony na realizację zakupów inwestycyjnych finansowanych z dotacji celowej. Zakup finansowany jest ze środków finansowych pochodzących z dotacji na inwestycje i zakupy inwestycyjne, które zostały pozytywnie zaopiniowane przez Komisje Finansów Publicznych w dniu 24 października 2024 roku z obowiązkiem wydatkowania środków finansowych do końca roku 2024. W związku z powyższym aby zakup inwestycyjny dokonany z Prawem Zamówień Publicznych był zakończony w roku 2024 konieczne jest skrócenie terminu składania i otwarcia ofert. Są to okoliczności, na które pomimo działania z należytą starannością Zamawiający nie ma wpływu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16130000 Sä-, Pflanz- oder Versetzmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: SDOO/ZP/6/2024