2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beheer en onderhoud mechanische riolering gemeente Berkelland
Beschreibung: Beheer en onderhoud mechanische riolering binnen het grondgebied van de gemeente Berkelland. Het projectgebied omhelst het complete buitengebied van de gemeente Berkelland. De gemeente Berkelland heeft ca. 1.750 drukrioolunits verspreid over een oppervlakte van ca. 260 km2. De opdracht omvat in hoofdzaak de volgende werkzaamheden/activiteiten: - Regulier beheer en onderhoud van drukrioolunits, CVK’s, gemalen en BBB’s - Storingsdienst en monitoren telemetrie gemalen, BBB’s en drukrioolunits - Uitvoeren NEN3140 inspecties - Het bijhouden van rapportages in de onderhoudsmodule OMS van de gemeente Berkelland De gemeente Berkelland heeft ca. 1.750 drukrioolunits verspreid over een oppervlakte van ca. 260 km2. Er zijn (afhankelijk van de exact gekozen definitie) ongeveer 1753 minigemalen, 117 CVK’s, 86 gemalen, en 6 BBB’s. Het stelsel bestaat uit een flink aantal deelstelsels die (vaak) vertakt zijn opgebouwd, ieder stelsel loost op een lozingspunt waar er circa 42 van zijn.
Interne Kennung: P2024022
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Europees openbare aanbestedingsprocedure
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90480000 Verwaltung von Kanalisationsnetzen und Abwasseranlagen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Beheer en onderhoud mechanische riolering
Beschreibung: De opdracht omvat in hoofdzaak de volgende werkzaamheden/activiteiten: - Regulier beheer en onderhoud van drukrioolunits, CVK’s, gemalen en BBB’s - Storingsdienst en monitoren telemetrie gemalen, BBB’s en drukrioolunits - Uitvoeren NEN3140 inspecties - Het bijhouden van rapportages in de onderhoudsmodule OMS van de gemeente Berkelland De gemeente Berkelland heeft ca. 1.750 drukrioolunits verspreid over een oppervlakte van ca. 260 km2. Er zijn (afhankelijk van de exact gekozen definitie) ongeveer 1753 minigemalen, 117 CVK’s, 86 gemalen, en 6 BBB’s. Het stelsel bestaat uit een flink aantal deelstelsels die (vaak) vertakt zijn opgebouwd, ieder stelsel loost op een lozingspunt waar er circa 42 van zijn.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: -
103393-2025 - Resultaat
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: P2024022
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europees openbare aanbestedingsprocedure
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90480000 Beheer van riolering
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: -