See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup pomocy medycznych w tym: kaniule, rampy, zestawy serwet i pomocy medycznych dla bloku operacyjnego, pomoce do tomografii komputerowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pomocy medycznych, w tym: kaniule, rampy, zestawy serwet i pomocy medycznych dla bloku operacyjnego, pomoce dla tomografii komputerowej z podziałem na 36 części.
Vorherige Bekanntmachung: 316955-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33196000 Medizinische Hilfsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Akcesoria do defibrylatora Defigard
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38900000 Bewertungs- und Testinstrumente
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. W trakcie obowiązywania umowy Zamawiający może skorzystać z prawa opcji obejmującego prawo zwiększenia do 20% ilości w każdej z pozycji asortymentowych wskazanych w formularzu asortymentowo-cenowym (załącznik nr 1) - po cenach jednostkowych wskazanych w tym formularzu. W przypadku, gdy 20 % w danej pozycji daje w wyniku ułamek, ilość objętą opcją zaokrągla się w dół do liczby całkowitej. W przypadku nieskorzystania przez Odbiorcę z prawa opcji, albo w przypadku skorzystania w niepełnym zakresie, Dostawcy nie będą przysługiwały żadne roszczenia. 2. Dodatkowo Zamawiający zastrzega sobie prawo opcji obejmujące prawo do zmian ilościowych w zakresie poszczególnych pozycji asortymentowych objętych przedmiotem umowy w uzasadnionych przypadkach. Zmiany te mogą polegać na zwiększeniu lub zmniejszeniu ilości jednego asortymentu, kosztem odpowiednio zmniejszenia lub zwiększenia innego asortymentu objętego przedmiotem umowy. Powyższe zmiany nie mogą przekroczyć 20% ilości poszczególnych asortymentów i nie mogą doprowadzić do zwiększenia wartości umowy. 3. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku wyczerpania zakresu podstawowego dostawy w danej pozycji, jeśli pojawi się potrzeba zwiększenia zakresu tej dostawy. W takiej sytuacji. Zamawiający poinformuje Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji. 4. Wykonawca oświadcza, że nie będzie dochodził od Zamawiającego żadnych roszczeń w przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji. 5. Do asortymentu dostarczonego w ramach skorzystania z prawa opcji zastosowanie mają wszystkie postanowienia niniejszej umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Beschreibung: Katetery do płukania naczyń
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3
Beschreibung: Materiały dla Bloku Operacyjnego
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33162200 OP-Instrumente
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4
Beschreibung: Obwody do respiratora Trilogy Evo O2/EVO
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33157400 Beatmungsgeräte für medizinische Zwecke
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5
Beschreibung: Akcesoria do żywienia dojelitowego, rurki intubacyjne, butelka do długotrwałego odsysania ran
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6
Beschreibung: Materiały dla zabiegów proktologicznych
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7
Beschreibung: Przyrząd do pompy perystaltycznej AP31P
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8
Beschreibung: Pomoce medyczne do resuscytacji
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33170000 Anästhesie und Reanimation
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9
Beschreibung: Pomoce medyczne dla Tomografii Komputerowej
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10
Beschreibung: Obwody oddechowe, filtry, łączniki, maski
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11
Beschreibung: Elektrody i pętle
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141640 Dränvorrichtungen
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12
Beschreibung: Papiery i żele do USG, EEG, EKG
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13
Beschreibung: Zestawy do cystostomii
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14
Beschreibung: Akcesoria do diatermii
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 15
Beschreibung: Wyroby laparoskopowe
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 16
Beschreibung: Szczoteczki, wzierniki ginekologiczne j.u.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33199000 Medizinische Kleidung
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 17
Beschreibung: Akcesoria do anestezjologii
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr 18
Beschreibung: Akcesoria do drenażu
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie nr 19
Beschreibung: Zaworki biopsyjne
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie nr 20
Beschreibung: Akcesoria do ssaków
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie nr 21
Beschreibung: Akcesoria dla AIT
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie nr 22
Beschreibung: Katetery dla Bloku Operacyjnego
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33111730 Angioplastie-Ausstattung
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie nr 23
Beschreibung: Nośniki
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie nr 24
Beschreibung: Pojemniki na mocz, cewniki dopęcherzowe
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie nr 25
Beschreibung: Materiały eksploatacyjne do aparatu Leon Plus
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie nr 26
Beschreibung: Jednorazowe stazy, prześcieradła papierowe, rękawice do higieny
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie nr 27
Beschreibung: Wyroby z fizeliny, pomoce ginekologiczne, środki ochrony osobistej
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie nr 28
Beschreibung: Kaniule i rampy
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
Los: LOT-0029
Titel: Zadanie nr 29
Beschreibung: Akcesoria medyczne i maski do wysokich stężeń
Los: LOT-0030
Titel: Zadanie nr 30
Beschreibung: Akcesoria do tlenoterapii
Los: LOT-0031
Titel: Zadanie nr 31
Beschreibung: Sensory SPO2 kompatybilne z pulsoksymetrem Nellcor–Oximal–Adult 0,9
Los: LOT-0032
Titel: Zadanie nr 32
Beschreibung: Paski testowe do glukometrów
Los: LOT-0033
Titel: Zadanie nr 33
Beschreibung: Płytki stomijne i worki ileostomijne
Los: LOT-0034
Titel: Zadanie nr 34
Beschreibung: Akcesoria do ssaków Domina Flex
Los: LOT-0035
Titel: Zadanie nr 35
Beschreibung: Igły do znieczuleń, zestaw do punkcji jamy opłucnej
Los: LOT-0036
Titel: Zadanie nr 36
Beschreibung: Zestawy serwet, pomoce dla Bloku Operacyjnego