10345-2025 - Ergebnis
Niederlande – Personaleinstellung – Executive Search
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelExecutive Search
BeschreibungHet ministerie van BZK, dienst ABD heeft een een Overeenkomst afgesloten met twee dienstverleners voor Perceel 1 en één dienstverlener voor Perceel 2 op het gebied van werving en selectie – executive search. Deze partijen dienen in staat te zijn tot het leveren van kandidaten voor het bekleden van managementposities (S15-S19) binnen de Rijksoverheid.
Interne Kennung201865002.001.094
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79600000 Personaleinstellung
5. Los
LosLOT-0000
10345-2025 - Result
Netherlands – Recruitment services – Executive Search
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Executive Search
Internal identifier: 201865002.001.094
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79600000 Recruitment services
5. Lot
Lot: LOT-0000
10345-2025 - Resultaat
Nederland – Recruteringsdiensten – Executive Search
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Titel: Executive Search
Interne identificatiecode: 201865002.001.094
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79600000 Recruteringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000