103467-2025 - Ergebnis
Polen – Wartung von Straßenbeleuchtungen – Konserwacja oświetlenia drogowego na terenie gminy Stryków
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konserwacja oświetlenia drogowego na terenie gminy Stryków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług eksploatacyjnych i konserwacyjnych oświetlenia drogowego na terenie miasta i gminy Stryków, w celu utrzymania go w stanie technicznym zgodnym z obowiązującymi przepisami oraz zapewnienia sprawności ich działania. Przez oświetlenie drogowe rozumie się wszelkie urządzenia oświetleniowe takie jak: rozdzielnie oświetleniowe, linie oświetleniowe – kablowe i napowietrzne, słupy i oprawy oświetleniowe oraz inne, niezbędne do funkcjonowania oświetlenia drogowego.
Vorherige Bekanntmachung: 68644-2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług eksploatacyjnych i konserwacyjnych oświetlenia drogowego, w celu utrzymania go w stanie technicznym zgodnym z obowiązującymi przepisami oraz zapewnienia sprawności ich działania. Przez oświetlenie drogowe rozumie się wszelkie urządzenia oświetleniowe takie jak: rozdzielnie oświetleniowe, linie oświetleniowe – kablowe i napowietrzne, słupy i oprawy oświetleniowe oraz inne, niezbędne do funkcjonowania oświetlenia drogowego. 2) Przedmiot zamówienia obejmuje 3193 sztuk punktów świetlnych na terenie Gminy Stryków. Określenie obszaru i ilości opraw oświetleniowych zawiera Załącznik nr 2 do niniejszego zaproszenia do udziału w negocjacjach prowadzonego w trybie zamówienia z wolnej ręki. 3) Wykonawca prowadzić będzie eksploatację urządzeń oświetleniowych zgodnie z obowiązującymi przepisami poprzez: a) planowe czynności eksploatacyjne, konserwacyjne i remontowe, a w szczególności: -oględziny i przeglądy techniczne urządzeń, aparatury pomiarowej i sterowniczej, -oględziny i przeglądy tras linii napowietrznych i kablowych, -przeglądy techniczne opraw i wnęk latarni, -malowanie i konserwacja metalowych konstrukcji latarni, szafek i tablic rozdzielczych, -wymianę opraw, słupów, wysięgników, szafek i tablic rozdzielczych będących w złym stanie technicznym (wyeksploatowanych), -pomiary skuteczności ochrony od porażeń z częstotliwością przewidzianą przepisami, -kontrolę stanu oświetlenia w porze świecenia, -regulacja zegarów sterowniczych, -dowieszenie na istniejących konstrukcjach oświetleniowej sieci napowietrznej lub wymiana 25 opraw oświetleniowych rocznie w miejscach i typach uzgodnionych z Zamawiającym, b) awaryjne czynności, a w szczególności: -wymianę uszkodzonych elementów układu zasilania i sterowania, -naprawę bądź wymianę uszkodzonych kabli, -naprawę zerwanych przewodów, -wymianę źródeł światła, opraw, oprawek, dławików i kondensatorów, -wymianę uszkodzonych i połamanych słupów, -wymianę wysięgników, uszkodzonych tabliczek słupowych drzwiczek wnękowych latarni, -likwidację awarii w urządzeniach oświetlenia drogowego, c) okresowe kontrole stanu oświetlenia przeprowadzane wspólnie przez strony w terminach wzajemnie uzgodnionych, a) prace nie wymienione w ppkt. b jak w szczególności: - wymiana uszkodzonych słupów oświetleniowych (w przypadku oświetlenia wydzielonego) - wymianie niestandardowych elementów oświetlenia (projektory, oprawy specjalne itp.), - dowieszeniu dodatkowych opraw oświetleniowych, będą wykonywane na odrębne zlecenie Zamawiającego.