See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup autobusu dla Centrum Szkolenia Policji w Legionowie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia był zakup jednego fabrycznie nowego autobusu (rok produkcji 2025). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w części SWZ – Opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 8 do SWZ. 3. Wykonawca zobowiązany był zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ. 4. Przedmiot zamówienia dostarczony do siedziby Zamawiającego na koszt Wykonawcy w terminie do dnia 14 listopada 2025 r. 5. Zgodnie z art. 257 ustawy Zamawiający mógł unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości zamówienia, nie zostałyby mu przyznane. 6. Zamawiający zastrzegł sobie, że całkowita wartość zamówienia nie mogła przekroczyć posiadanych środków finansowych. 7. Zamawiający nie dopuszczał składania ofert wariantowych.
Vorherige Bekanntmachung: 670720-2025
Interne Kennung: 28/25/ZT
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121000 Busse
5. Los
Los: LOT-0001