103499-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Biochemische Analysegeräte – Dodávka automatické biochemické a imunochemické linky
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka automatické biochemické a imunochemické linky
BeschreibungPředmětem plnění zadávané veřejné zakázky je dodávka automatické biochemické a imunochemické linky. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách této zadávací dokumentace.
Interne KennungDodávka automatické biochemické a imunochemické linky
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434500 Biochemische Analysegeräte
5. Los
LosLOT-0001