103508-2025 - Planung
Polen – Öffentlicher Verkehr (Straße) – Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie miasta Skierniewice
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung nur zu Informationszwecken
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie miasta Skierniewice
Beschreibung: Bezpośrednie zawarcie umowy umowy na świadczenia usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego z podmiotem wewnętrznym w rozumieniu rozporządzenia (WE) nr 1370/2007 oraz ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (t.j. Dz. U z 2023 r. poz. 2778, z 2024 r. poz. 1583) zgodnie z art. 19 ust.1 pkt. 3 i art. 22 ust. 1 pkt 2. Na podstawie art. 23 ust. 5 i 6 ustawy o publicznym transporcie zbiorowym zastrzega się możliwość zmiany informacji (t.j. Dz. U z 2023 r. poz. 2778, z 2024 r. poz. 1583)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)