See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: wykonywanie usługi konserwacji w branży ogólnobudowlanej w obiektach: budynkach i na terenach zarządzanych i administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy oraz w lokalach gminnych stanowiących 100 % własności m. st. Warszawy znajdujących się w budynkach niezarządzanych przez ZGN w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy dla DOM Wierzbno
Beschreibung: Konserwacja budowlana - DOM WIERZBNO
Interne Kennung: TZ-WRU.260.8.2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: konserwacja budowlana - DOM Wierzbno
Beschreibung: Wykonywanie usługi konserwacji w branży ogólnobudowlanej w obiektach: budynkach i na terenach zarządzanych i administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy oraz w lokalach gminnych stanowiących 100 % własności m. st. Warszawy znajdujących się w budynkach niezarządzanych przez ZGN w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy dla DOM Wierzbno
Interne Kennung: TZ-WRU.260.8.2024. DOM Wierzbno
Menge: 1