2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup kompleksowej usługi organizacji i przeprowadzenia jednodniowej konferencji dla maksymalnie 150 osób w Warszawie realizowanej w ramach projektu „EURES w regionie Warszawskim stołecznym 1”.
Beschreibung: Celem zakupu kompleksowej usługi organizacji i przeprowadzenia jednodniowej konferencji dla maksymalnie 150 osób w Warszawie pt. „Handel ludźmi – dawny problem, współczesna walka”, realizowanej w ramach projektu „EURES w regionie Warszawskim stołecznym 1” współfinansowanego z programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027, jest zwiększenie świadomości na temat współczesnego problemu handlu ludźmi oraz wymiana doświadczeń związanych z przeciwdziałaniem temu zjawisku. Wydarzenie ma także na celu omówienie aktualnych działań i strategii UE/EFTA, wspierających ochronę praw pracowników oraz zapobiegania wyzyskowi w kontekście mobilności zawodowej na europejskim rynku pracy. Zamawiający zastrzega możliwość zmniejszenia liczby uczestników maksymalnie o 20%, co daje minimum 120 uczestników.
Vorherige Bekanntmachung: 636812-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels
5. Los
Los: LOT-0001