103559-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauaufsicht – Pełnienie obowiązków inspektora nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych pn.: Przebudowa przepustu w oddz. 134 w Leśnictwie Skalne
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPełnienie obowiązków inspektora nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych pn.: Przebudowa przepustu w oddz. 134 w Leśnictwie Skalne
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego dla zadania pn.: „Przebudowa przepustu w oddz. 134 w Leśnictwie Skalne” w Nadleśnictwie Limanowa. Roboty budowlane będące przedmiotem nadzoru będą realizowane na gruntach Nadleśnictwa Limanowa, w Leśnictwie Skalne. Szczegółowy opis zakresu robót będących przedmiotem nadzoru wchodzących w zakres zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Lokalizacja: Województwo Małopolskie, Gmina Dobra, Działka ewidencyjna nr. 120703_2.0006.2323
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego dla zadania pn.: „Przebudowa przepustu w oddz. 134 w Leśnictwie Skalne” w Nadleśnictwie Limanowa. Roboty budowlane będące przedmiotem nadzoru będą realizowane na gruntach Nadleśnictwa Limanowa, w Leśnictwie Skalne.
Optionen
Beschreibung der Optionenzamawiający nie przewiduje wznowień i opcji.