See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej
Beschreibung: 2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej, w rozumieniu ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. - Prawo energetyczne (t. j. Dz. U. z 2024 r., poz. 266 ze zm.), do trzech podmiotów posiadających PPE (punkty poboru energii elektrycznej), objęte poniższym wykazem: 1) budynki Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, w grupie taryfowej: C11, C12a, C23, G12w, G11; 2) budynki Politechniki Białostockiej, w grupie taryfowej: B23 i C11; 3) budynki Uniwersytetu w Białymstoku, w grupie taryfowej: B23, B21, C21, C11 i G11. 4) budynki Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina – Filia w Białymstoku, w grupie taryfowej: C21, C11 i G12. 3. Wykaz punktów poboru energii elektrycznej w poszczególnych grupach taryfowych oraz zużycie energii elektrycznej w poszczególnych obiektach Partnerów zawiera Załącznik nr 2a, 2b, 2c, 2d do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001