2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU Eduvier - Schoonmaakdiensten Cluster 4
Beschreibung: Deze opdracht heeft betrekking op het uitvoeren van schoonmaakdiensten ten behoeve van onderstaande locaties van Eduvier Onderwijsgroep: SO De Optimist Casteleijn College Deze opdracht betreft een nadere uitvraag vanuit het T7168 DAS OIG Schoonmaakdiensten.
Vorherige Bekanntmachung: 404184-2024
Interne Kennung: T101391
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
5. Los
Los: LOT-0000