See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przeprowadzenie zajęć dydaktycznych w ramach szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie psychologii klinicznej dla osób uczestniczących w projekcie pn.: „Na ratunek – kadry DIM” współfinansowanym przez Unię Europejską, ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest przygotowanie i przeprowadzenie zajęć dydaktycznych na kursach specjalizacyjnych w ramach szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie psychologii klinicznej (blok podstawowy: Moduł I, prawo medyczne), zgodnie z aktualnie obowiązującym programem szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie Psychologii Klinicznej, zatwierdzonym przez Ministra Zdrowia dla osób uczestniczących w projekcie pn.: „Na ratunek – kadry DIM” współfinansowanym przez Unię Europejską, ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021- 2027. 2. Niniejsze zamówienie podzielone jest na części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w odniesieniu do poszczególnych części zamówienia stanowią Załącznik nr 1A-1B oraz Załącznik nr 2 do Zaproszenia. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Załączniku nr 1A-1B do Zaproszenia oraz we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 2 do Zaproszenia. 4. Minimalny gwarantowany poziom realizacji zamówienia: Zamawiający gwarantuje wykonanie zamówienia na poziomie: realizacja zajęć dydaktycznych dla Grupy nr 1 (zgodnie ze szczegółowym harmonogramem realizacji szkolenia specjalizacyjnego – załącznik do OPZ) w zakresie każdej części zamówienia. 5. Wykonawca zobowiązany jest wyznaczyć do realizacji zamówienia osobę, która spełnia minimalne wymagania merytoryczne określone w treści załącznika 1A-1B do zaproszenia w odniesieniu do danej części zamówienia. Minimalne wymagania merytoryczne są to wymagania dotyczące wykształcenia, kwalifikacji i doświadczenia, które musi spełnić osoba wyznaczona do realizacji zamówienia w ramach danej części zamówienia. Wszystkie pojęcia używane w załączniku 1A-1B do Zaproszenia należy rozumieć zgodnie z obowiązującymi przepisami – jeżeli pojęcia te zostały zdefiniowane w treści obowiązujących aktów prawnych. Zamawiający wymaga, aby zamówienie – w zakresie przygotowania i przeprowadzenia zajęć dydaktycznych – zostało zrealizowane osobiście przez osobę wyznaczoną do realizacji zamówienia, wskazaną w protokole z negocjacji. Zmiana osoby wyznaczonej do realizacji zamówienia, na etapie realizacji zamówienia jest możliwa wyłącznie na zasadach określonych w załączniku nr 1A-1B i nr 2 do Zaproszenia.
Vorherige Bekanntmachung: 896-2026
Interne Kennung: SPZOZ/FERS 01.13/13/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80320000 Ausbildung im medizinischen Bereich
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 zamówienia
Beschreibung: Część nr 1 zamówienia: Temat zajęć dydaktycznych: T 1 Podstawy teoretyczne i metodologiczne rozumienia diagnozy psychologicznej Grupa I, Grupa II.. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1A-1B do Zaproszenia.
Interne Kennung: Część nr 1 zamówienia
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 zamówienia
Beschreibung: Część nr 2 zamówienia: Temat zajęć dydaktycznych: Prawo medyczne (szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychologii klinicznej) GRUPA I, GRUPA II. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1A-1B do Zaproszenia.
Interne Kennung: Część nr 2 zamówienia