See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konserwacje i naprawy bram, szlabanów, furt obrotowych, drzwi automatycznie rozsuwanych i słupków hydraulicznych w obiektach administrowanych przez Jednostkę Wojskową Nr 2063
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego są konserwacje i naprawy bram, szlabanów, furt obrotowych, drzwi automatycznie rozsuwanych i słupków hydraulicznych w obiektach administrowanych przez Jednostkę Wojskową Nr 2063 (kod CPV: 50800000-3 ). Przedmiot zamówienia wyszczególniono w „Formularzu Cenowym/ Ofercie Wykonawcy” stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ. 2. Wykonawca biorący udział w postępowaniu musi spełniać warunki określone w Rozdziałach V i VII SWZ. 3. Zamawiający w załączniku nr 10 do SWZ zawarł „Opis przedmiotu zamówienia”. 4. Zamawiający nie przewiduje wizji lokalnej, pełna dokumentacja została zamieszczona w załącznikach do SWZ.
Interne Kennung: 68/23
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001