103644-2026 - Wettbewerb
Polen – Vermietung von Luftfahrzeugen mit Besatzung – 38/ZP/26 USŁUGA WYNAJMU CYWILNEGO STATKU POWIETRZNEGO
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel38/ZP/26 USŁUGA WYNAJMU CYWILNEGO STATKU POWIETRZNEGO
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wynajmie cywilnego statku powietrznego wraz załogą do przeprowadzenia szkolenia desantowo – spadochronowego dla jednostek wojskowych 25 BKPow. • zadanie nr 1 – Wynajem cywilnego statku powietrznego do skoków na wolne otwarcie do 4000m • zadanie nr 2 – Wynajem cywilnego statku powietrznego do skoków z samoczynnym systemem otwarcia do 1200m
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60424100 Vermietung von Luftfahrzeugen mit Besatzung
5. Los
LosLOT-0001
TitelWynajem cywilnego statku powietrznego do skoków na wolne otwarcie do 4000m
BeschreibungCelem zamówienia jest realizacja usługi polegającej na wykorzystaniu cywilnego statku powietrznego do szkolenia spadochronowego żołnierzy i instruktorów spadochronowych wykonujących skoki na wolne otwarcie do wysokości 4000 metrów. Szkolenie ma na celu nauczanie i doskonalenie techniki skoku żołnierzy objętych przedmiotowym szkoleniem.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający uprawniony jest do realizacji zwiększonego zakresu umowy, określonego w ust. 2 maksymalnie do 50% wartości wynagrodzenia zamówienia podstawowego. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego skorzystanie rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. Realizacja zamówienia opcjonalnego nastąpi po takich samych cenach jednostkowych jak w zamówieniu podstawowym, zgodnie z ofertą złożoną przez Wykonawcę.
LosLOT-0002
TitelWynajem cywilnego statku powietrznego do skoków z samoczynnym systemem otwarcia do 1200m
BeschreibungCelem zamówienia jest realizacja usługi polegającej na wykorzystaniu cywilnego statku powietrznego do szkolenia spadochronowego żołnierzy i instruktorów spadochronowych wykonujących skoki metodą spadochronową z samoczynnym systemem otwarcia do wysokości 1200 metrów. Szkolenie ma na celu nauczanie i doskonalenie techniki skoku żołnierzy objętych przedmiotowym szkoleniem.