10368-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Gase – Dostawa gazów: tlenu medycznego w butlach; podtlenku azotu w butlach; tlenu medycznego ciekłego; dwutlenku węgla medycznego, tlenu medycznego w butlach transportowych 2,7 dm3 dla potrzeb WSZ w Płocku.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa gazów: tlenu medycznego w butlach; podtlenku azotu w butlach; tlenu medycznego ciekłego; dwutlenku węgla medycznego, tlenu medycznego w butlach transportowych 2,7 dm3 dla potrzeb WSZ w Płocku.
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia -załącznik nr 1 do WSZ
Interne KennungSZ.2910.26.( 73/ZP/25).2025.EK
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase
5. Los
LosLOT-0001
TitelTlen medyczny w butlach – na okres 24 m-cy.
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia -załącznik nr1 do SWZ
Interne Kennungpakiet nr.1
LosLOT-0002
TitelPodtlenek azotu w butlach – na okres 24 m-cy.
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia -załącznik nr 1 doSWZ
Interne Kennungpakiet nr2
LosLOT-0003
TitelTlen medyczny ciekły
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 1 doSWZ
Interne Kennungpakiet nr.3
LosLOT-0004
TitelDwutlenek węgla medyczny
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia -załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennungpakiet nr4
LosLOT-0005
TitelTlen medyczny w butlach transportowych
Interne Kennungpakiet nr5