103691-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – Záchrana biotopů a založení ÚSES v obci Mistřice
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZáchrana biotopů a založení ÚSES v obci Mistřice
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou služby spočívající v realizaci dvou hlavních částí v k.ú. Mistřice: 1) záchrana biotopů zvláště chráněných druhů rostlin a živočichů; a. lokality: Pastviště, Hájek, Přední Hony, Vinohrady, Olšovec „A“, Doubrava, Žleby, 2) zakládání prvků ÚSES (výsadba biokoridorů a biocenter – Regionální biokoridor 69, Lokální biocentrum 63 a 55); a. lokality: U přehrady, Olšovec „B“. Tato veřejná zakázka je realizována v rámci projektů, které jsou financovány z rozpočtu zadavatele a z dotačního programu AOPK OPŽP – SC 1.6.
Interne KennungZáchrana biotopů a založení ÚSES v obci Mistřice
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90721700 Schutz gefährdeter Arten, 45112700 Landschaftsgärtnerische Arbeiten, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen
5. Los
LosLOT-0001