10375-2024 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – Dostawa produktów leczniczych i wyrobów medycznych (ZP/73/PN/2023)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych i wyrobów medycznych (ZP/73/PN/2023)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych i wyrobów medycznych zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ oraz wzorem umowy.
Interne Kennung: ZP/73/PN/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Program lekowy – Peginterferonum alfa-2a
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Program lekowy – Peginterferonum alfa-2a zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ oraz wzorem umowy.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Wyrób medyczny – CORFLO Zestaw PEG Pull ENFIT
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Wyrób medyczny – CORFLO Zestaw PEG Pull ENFIT zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ oraz wzorem umowy.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Leki do znieczuleń
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Leki do znieczuleń zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ oraz wzorem umowy.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Leki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Leki zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ oraz wzorem umowy.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Program lekowy - Tolwaptan
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Program lekowy - Tolwaptan zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ oraz wzorem umowy.
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Leki do znieczuleń część II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest DOSTAWA Leki do znieczuleń część II zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ oraz wzorem umowy.
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Remimazolam
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Remimazolam zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ oraz wzorem umowy.
Interne Kennung: 7