See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa nawozów dla OT Karzniczka – cz. II
Beschreibung: Zakup nawozów dla OT Karzniczka, postępowanie składa się z 6 zadań
Vorherige Bekanntmachung: 779477-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający postanowił o skróceniu terminu składania ofert z uwagi na rolniczy charakter prowadzonej działalności, który związany jest z nieprzewidywanymi warunkami. Przede wszystkim Zamawiający musiał wziąć pod uwagę stan pól i dostosować do tych warunków program nawożenia. Ponadto bardzo szybki wzrost cen oraz znaczący popyt na nawozy powoduje braki magazynowe u dostawców, co za tym idzie trudności w dostawie danego nawozu i dłuższe oczekiwanie do dostarczenie. Są to okoliczności, które pomimo działania z należytą starannością Zamawiający nie ma wpływu. Zamawiający musi brać także pod uwagę warunki agrotechniczne, a zwłaszcza prawidłowy i terminowy harmonogram nawożenia. W związku z powyższym niemożliwe jest przeprowadzenie postępowania przetargowego z dłuższym terminem składnia ofert z uwagi na interes Zamawiającego oraz pilną potrzebę termin ten musi ulec skróceniu. Są to okoliczności, na które pomimo działania z należytą starannością Zamawiający nie ma wpływu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24400000 Düngemittel und Stickstoffverbindungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa 24 ton saletrosanu N(S)26
Beschreibung: zakup (dostawa) nawozu dla SDOO Karzniczka
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Menge: 132 Tonnen
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa 42 ton NPK 8-20-30
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Menge: 24 Tonnen
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa 132 ton saletry amonowej min. 33%
Beschreibung: zakup (dostawa) nawozu dla SDOO Karzniczka, ZDOO Wyczechy, ZDOO Radostowo, ZDOO LIsewo
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa 48 ton mocznika 46%N (z inhibitorem)
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa 240 ton wapna nawozowego (Nordkalk standard) - Zadanie nr 5
Beschreibung: zakup (dostawa) nawozu dla SDOO Karzniczka, ZDOO Wyczechy, ZDOO Radostowo
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa nawozów dolistnych i pozostałych - Zadanie nr 6
Beschreibung: zakup (dostawa) nawozu dla SDOO Karzniczka, ZDOO Wyczechy, ZDOO Radostowo, ZDOO Lisewo
Interne Kennung: Zadanie nr 6