103760-2026 - Wettbewerb
Polen – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – Kompleksowa dostawa energii elektrycznej wraz z rozliczeniem energii wprowadzonej do siecz instalacji fotowoltaicznej dla budynku siedziby Oddziału położonego w Bydgoszczy przy ul. Gdańskiej 163a.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKompleksowa dostawa energii elektrycznej wraz z rozliczeniem energii wprowadzonej do siecz instalacji fotowoltaicznej dla budynku siedziby Oddziału położonego w Bydgoszczy przy ul. Gdańskiej 163a.
BeschreibungKompleksowa dostawa energii elektrycznej wraz z rozliczeniem energii wprowadzonej do siecz instalacji fotowoltaicznej dla budynku siedziby Oddziału położonego w Bydgoszczy przy ul. Gdańskiej 163a. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne KennungBP-DZP.2610.12.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej wraz z rozliczeniem energii wprowadzonej do sieci z instalacji fotowoltaicznych dla budynku siedziby Oddziału położonego w Bydgoszczy przy ul. Gdańskiej 163a. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia w terminie 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. Wykonawca jest związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert do dnia 27 czerwca 2026 r. Bieg terminu związania ofertą rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert. Treść oferty musi odpowiadać treści SWZ. Zaleca się przy sporządzaniu oferty skorzystanie ze wzorów formularzy przygotowanych przez zamawiającego. Wykonawca może złożyć ofertę przygotowaną samodzielnie z zastrzeżeniem, że będzie one zawierać wszystkie niezbędne oświadczenia oraz informacje określone przez zamawiającego w treści wzorów załączonych do SWZ. Ofertę (załącznik nr 2 do SWZ), oświadczenie w formie JEDZ stanowiące załącznik nr 3 do SWZ, oświadczenie dotyczące zakazu, o którym mowa w art. 5k ust. 1 Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r 76 oraz przesłanek wykluczenia z art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego – załącznik nr 9 do SWZ sporządza się w języku polskim, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej (opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym). Do oferty należy dołączyć: 1) Pełnomocnictwo upoważniające do podpisania oferty, o ile ofertę podpisuje pełnomocnik; 2) Pełnomocnictwo do reprezentowania w postępowaniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – jeżeli dotyczy; 3) Oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania w formie JEDZ - wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 3 do SWZ. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie to składa każdy z Wykonawców.; 4) Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby na podstawie art. 118 ustawy potwierdzające brak podstaw wykluczenia w formie JEDZ (w związku z artykułem 119 ustawy). W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie to składa każdy z Wykonawców.; 5) Uzasadnienie dotyczące tajemnicy przedsiębiorstwa – jeżeli dotyczy; 6) Na podstawie § 13. 1 Rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy (Dz. U. z 2020 r., poz. 2415), w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania, Zamawiający żąda od wykonawcy złożenia odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia - składa każdy z Wykonawców. Ofertę należy złożyć na Platformie pod adresem: https://amw.ezamawiajacy.pl. Należy wybrać kafelek „FORMULARZ OFERTY/WNIOSKU” lub wybrać sekcję „Przygotowanie oferty” do dnia: 30 marca 2026 r. do godziny 09:00. Zamawiający odrzuci ofertę złożoną po terminie składania ofert. Oferty zostaną odszyfrowane i otwarte za pośrednictwem Platformy w dniu: 30 marca 2026 r. o godzinie 10:00.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
LosLOT-0001
TitelKompleksowa dostawa energii elektrycznej wraz z rozliczeniem energii wprowadzonej do sieci z instalacji fotowoltaicznej dla budynku siedziby Oddziału położonego w Bydgoszczy przy ul. Gdańskiej 163a.
BeschreibungKompleksowa dostawa energii elektrycznej wraz z rozliczeniem energii wprowadzonej do sieci z instalacji fotowoltaicznej dla budynku siedziby Oddziału położonego w Bydgoszczy przy ul. Gdańskiej 163a.. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne KennungKompleksowa dostawa energii elektrycznej wraz z rozliczeniem energii wprowadzonej do sieci.