2. Verfahren
Verfahren
Titel: Logistieke diensten met betrekking tot IT-hardware
Beschreibung: Raamovereenkomst Logistieke diensten met betrekking tot IT-hardware (devices) Zie Beschrijvend Document
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie Beschrijvend Document
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72590000 Computer-Fachdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Logistieke diensten met betrekking tot IT-hardware, zie verder Beschrijvend Document Zie Beschrijvend Document
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging